تاریخ: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۰:۲۱
کد خبر: ۲۶۳۴۱۷
‌می‌متالز - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ترخیص و مداوای یکی از مصدومین کارخانه سیمان دشتستان در بیمارستان سوختگی گناوه خبر داد و گفت: ۳ مصدوم کارخانه سیمان دشتستان با اورژانس هوایی ۱۱۵ استان بوشهر به شیراز اعزام شدند.

به گزارش می‌متالز، دکتر حسن ملکی زاده در این ارتباط اظهار داشت: به دنبال حادثه آتش‌سوزی در کارخانه سیمان دشتستان، تعداد ۴ نفر از کارکنان کارخانه دچار سوختگی شدند.

وی تصریح کرد به‌محض اطلاع از وقوع حادثه دستور بر رسیدگی سریع و کامل درمانی به مصدومان حادثه کارخانه سیمان دشتستان داده شد.

خدمات درمانی به بهترین شکل به مصدومین ارائه شد

دکتر ملکی زاده با تأکید بر اینکه خدمات درمانی به بهترین شکل به مصدومین ارائه شد افزود: با هماهنگی صورت گرفته مصدومین بلافاصله با کمک تیم امدادی به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شدند.
وی بیان کرد: کار‌های اولیه برای مصدومین در بیمارستان شهید گنجی صورت گرفت و به جهت سوختگی که مصدومین داشتند نیاز به ارجاع به مرکز درمانی تخصصی بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بلافاصله متخصص جراحی عمومی، متخصصی داخلی و متخصص بیهوشی در بیمارستان سوانح سوختگی گناوه به حالت آماده‌باش و آماده پذیرش مصدومین قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: مصدومین کارخانه سیمان دشتستان با چهار دستگاه آمبولانس مجهز اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه اعزام شدند.

۳ مصدوم حادثه کارخانه سیمان دشتستان با بالگرد اورژانس هوایی به شیراز اعزام شدند+ تصاویر

دکتر ملکی زاده با بیان اینکه یکی از بیماران که دچار سوختگی جزئی نیز شده بود به مرکز تخصصی اعزام شد گفت: سه نفر از مصدومین به ترتیب ۷۰، ۶۰ و ۲۰ درصد دچار سوختگی شده بودند.

وی تصریح کرد: به‌محض ورود مصدومین به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه تمامی کار‌های لازم اولیه از جمله سرم تراپی برای تمامی مصدومین صورت گرفت و برای یکی از مصدومین نیز عمل سرپایی اسکاراتومی انجام شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از مصدومین باحال عمومی خوب از بیمارستان سوانح سوختگی گناوه ترخیص شد.

۳ مصدوم حادثه کارخانه سیمان دشتستان با بالگرد اورژانس هوایی به شیراز اعزام شدند+ تصاویر

دکتر ملکی زاده با بیان اینکه مصدومین کارخانه سیمان دشتستان با اورژانس هوایی ۱۱۵ استان بوشهر به شیراز اعزام شدند اضافه کرد: هماهنگی‌های لازم با مرکز هدایت اورژانس استان فارس صورت گرفت و پذیرش برای سه مصدوم گرفته شد و با بالگرد اورژانس هوایی ۱۱۵ استان بوشهر با نیروی پرستار مجرب به استان فارس اعزام شدند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: امکانات استان بوشهر برای ارائه خدمات باکیفیت عالی به بیمارستان سوانح سوختگی وجود دارد به‌گونه‌ای که از استان‌های هم‌جوار نیز برای دریافت خدمات درمانی به این مرکز تخصصی مراجعه می‌کنند.

منبع: دیار جنوب

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده