تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۷:۲۱
بازدید: ۸۶
کد خبر: ۲۹۲۴۱۲
سرویس خبر : فلزات غیرآهنی
آگهی تجدید مناقصه شماره ۳۱۰۱۱۱۵

موضوع: عملیات تخریب و بازسازی سکوی موجود و اصلاح مخازن سوخت ناحیه نیمه صنعتی مجتمع مس سونگون

‌می‌متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران در نظر دارد موضوع مناقصه فوق الذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مناقصه عمومی به شرکت‌ها یا موسسات واجد صلاحیت واگذار نماید.

شرح مختصر کار:

به گزارش می‌متالز، عبارتست از کلیه عملیات لازم جهت تخریب و بازسازی سکوی موجود و اصلاح مخازن سوخت ناحیه نیمه صنعتی شامل تجهیز کارگاه، تامین ماشین آلات و نیروی انسانی مورد نیاز جهت تخریب سکوی آجری و همچنین دیوار سکو تا رسیدن به سطح مقاوم و همچنین تخریب، خاکبرداری، تسطیح، رگلاژ و تراکم بستر کانال جمع آوری و هدایت سرریز مواد سوختی، پیاده سازی نقشه‌های ارائه شده با استفاده از تجهیزات نقشه برداری، عملیات قالب بندی، تهیه و اجرای آرماتور بندی، اجرای رنگ بر روی قطعات فولادی، کاشت قطعات فولادی مدفون در بتن قبل از بتن ریزی، کروم بندی، بتن ریزی کف سکو، دیواره، کانال و حوضچه بتنی، اجرای ماله پروانه ای، سوراخکاری و کاشت بولت بهمراه عملیات عمل آوری، تهیه و اجرای گریتینگ با پوشش گالوانیزه.

همچنین دمونتاژ و برچیدن لوله کشی مخازن بصورت قابل تفکیک، پمپ‌ها و تجهیزات سوخت گیری، جابجایی تانکر‌های سوخت به نحو ایمن و بدون آسیب به تجهیزات، اصلاح و جوشکاری مخازن سوخت به نحو استاندارد، زنگ زدایی و رنگ آمیزی مطابق استاندارد، لوله کشی و نصب تجهیزات بارگیری و تخلیه سوخت مخازن.

- مدت اجرا: ۱۲ (دوازده) ماه شمسی از تاریخ ابلاغ قرارداد.
- محل انجام کار: استان آذربایجان شرقی- شهرستان ورزقان- مجتمع مس سونگون
- پیش پرداخت: ۵% از مبلغ قرارداد در قبال اخذ ضمانتنامه معتبر بانکی.


شرایط ارزیابی کیفی متقاضـی:


۱-۶ شرایط لازم

- ۱-۶ داشتن شخصیت حقوقی.
- ۱-۶ دارابودن گواهی تایید صلاحیت ایمنی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و واجد صلاحیت بودن متقاضی برای شرکت در مناقصات بر اساس دستورالعمل ارزیابی پیمانکاران از منظر ایمنی، بهداشت و محیط زیست
-۱-۶ دارا بودن رتبه ۵ پیمانکاری در رشته ابنیه "یا " تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه کشور با تاریخ اعتبار و داشتن ظرفیت خالی برای پذیرش کار.


مهم: در صورت عدم بارگذاری و یا بارگذاری ناقص مدارک لازم برای احراز شرایط این بند، امکان انجام ادامه فرایند ارزیابی وجود ندارد و کارفرما میتواند نام متقاضی را از انجام فرآیند ارزیابی حذف نماید.۲-۶ - سابر شرایط

۶-۲-۱-مطابقت اساسنامه شرکت با موضوع مناقصه.

۶-۲-۲-داشتن سوابق و تجربیات حداقل ۳ کار مشابه در ۱۰ سال گذشته (مشابه با مشخصات موضوع مناقصه از نظر حجم، شرایط و غیره).

۶-۲-۳-حسن سابقه در کار‌های قبلی (رضایت نامه از کارفرمایان قبلی و هرگونه مدرک نشانگر حسن سابقه در کار‌های قبلی).

۶-۲-۴-دارا بودن امکانات اجرایی، فنی و مهندسی و مدیریتی اجرای موضوع قرارداد.

۶-۲-۵- دارا بودن توانایی مالی کافی برای اجرای موضوع قرارداد.

۶-۲-۶- دارا بودن توانایی ارائه ضمانتنامه بانکی شرکت در مناقصه معادل ۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال (هفتصد میلیون ریال) در زمان ارائه پیشنهاد قیمت.

* شرکت‌ها بصورت مشارکت و یا کنسرسیوم مجاز به حضور و ثبت نام در مناقصه نمی‌باشند.

متقاضیانی که دارای شرایط مذکور در بند "۶" بوده و آمادگی اجرای کار را دارند، می­توانند حداکثر ظرف مدت ۱۴ روز پس از تاریخ درج آگهی در روزنامه سراسری، آمادگی خود را از طریق سامانه قرارداد‌های شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com با انجام مراحل ذیل اعلام نمایند:

الف - انجام فرآیند ثبت نام اولیه و دریافت نام کاربری و رمز عبور.

ب - ورود به سامانه واعلام آمادگی جهت شرکت در مناقصه مربوطه و آپلود مستندات در بخش‌های ذیل:

ب-۱- در بخش آپلود اسناد و مستندات، بارگذاری مدارک مورد نیاز "حقوقی"به شرح ذیل:

تصویر اساسنامه، آگهی تاسیس، اسکن نمونه امضاء صاحبان مجاز به همراه نام و نام خانوادگی، آگهی روزنامه آخرین تغییرات شرکت درخصوص اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و نیز صاحبان امضای مجاز و تصویر گواهی کد اقتصادی و شناسه ملی شرکت.
ب-۲- در بخش فرم ارزیابی، بارگذاری مدارک"فنی"مورد نیاز مطابق اطلاعات مندرج Excel موجود در سامانه می‌باشد.

در صفحه مربوط به فرم ارزیابی مستندات ثبت شده از بخش اطلاعات تکمیلی قابل مشاهده و انتخاب می‌باشند.
نکته ۱: دسترسی به فرم ارزیابی در سامانه در قسمت معاملات شرکت کرده بعد ازانتخاب موضوع مناقصه و اعلام آمادگی در مناقصه امکان پذیر می‌باشد.

نکته ۲: دریافت، تکمیل و امضاء توسط صاحبان امضاء مجاز متقاضی و بارگذاری فرم‌های ذیل، در بخش اسناد ارزیابی در سامانه درگاه الزامی می­باشد (مهم):

فرم Excel (مربوط به مناقصه فوق)
فرم الف و ب الزامات ایمنی
فرم خوداظهاری ظرفیت مجاز

توضیحات:

ارزیابی و سنجش توان و صلاحیت شرکت‌ها بر اساس شاخص‌ها و پارامتر‌های مندرج در فرم ارزیابی و اطلاعات فرم Excel صورت خواهد گرفت؛ لذا لازم است شرکت‌های متقاضی ضمن ورود اطلاعات دقیق در فرمت فایل Excel، تصویر فرم‌های تکمیل شده با مهر و امضای مجاز به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه در سامانه درگاه در بخش فرم ارزیابی بارگذاری نمایند.
کلیه متقاضیان جهت بارگذاری مدارک مورد نیاز آگهی مناقصه بایستی به (بخش اسناد و مستندات و بخش فرم ارزیابی) پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com و ورود با نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود مراجعه نمایند. شایان ذکر است با توجه به آرشیو مدارک در سامانه، برای مناقصات بعدی نیازی به بارگذاری مجدد مدارک نمی­باشد.
اطلاعات بارگذاری شده در قسمت فرم ارزیابی پس از بارگذاری کلیه مدارک تا آخرین تاریخ پایان ارسال مدارک قابل ویرایش می‌باشد.
کلیه فایل‌ها باید بصورت مجزا با فرمت pdf، با حجم حداکثر ۵ مگابایت، آپلود گردد.
تصویر هر مدرک بایستی در قسمت مشخص شده برای آن در سامانه درگاه بارگذاری شود (بر اساس دسته بندی فوق) و در صورت عدم بارگذاری، نقص و یا بارگذاری تصویر مدرک در قسمت‌های نامرتبط، آن مدرک مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و بدیهی است امتیاز آن نیز برای متقاضی منظور نخواهد شد.
نحوه ارزیابی کیفی و امتیاز دهی متقاضیان و حداقل امتیاز کسب شده برای حضور در مناقصه، بر اساس مدارک و مستندات بارگذاری شده در سامانه درگاه و معیار‌های ارزیابی ارائه شده در فرم پیوست می‌باشد.
ارائه مدارک فوق الذکر هیچ گونه حقی را جهت متقاضیان برای شرکت در مناقصه ایجاد نخواهد کرد و اسناد مناقصه بر اساس معیار‌های ارزیابی کیفی، بین متقاضیانی که به تشخیص کارفرما حداقل امتیاز کیفی مورد نظر را کسب کرده باشند، توزیع می‌گردد.
کلیه هزینه‌های درج آگهی‌های مربوط به این مناقصه در وب سایت‌ها و روزنامه‌های سراسری و استانی پس از استعلام از امور اجتماعی و روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به عهده برنده مناقصه می‌باشد و پس از انعقاد قرارداد از مطالبات پیمانکار کسر خواهد شد.
>درصورت نیاز به اطلاعات بیشترشماره تلفن‌های ۴۱۷۱۴۰۳۵ – ۰۴۱ جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص موارد فنی و حقوقی مندرج در متن آگهی و همچنین شماره تلفن ۴۱۷۱۵۰۸۷ -۰۴۱ جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص دسترسی به سامانه درگاه و بارگذاری مدارک درخواستی ارائه می‌گردد.

منبع: پول نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده