تاریخ: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۵۲
بازدید: ۶۶
کد خبر: ۳۲۴۶۳۶
سرویس خبر : زمین شناسی

جلسه ارزیابی عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین برگزار شد

‌می‌متالز - جلسه ارزیابی عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین روز شنبه ۱۳ آبان‌ماه ۱۴۰۲ با حضور سیدمحمدصابر پرورش معاون امور شرکت‌ها، مدیران و کارشناسان شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین، مهدی عابدینی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین در سالن جلسات هلدینگ صدرتامین برگزار شد.

به گزارش می‌متالز به نقل از روابط عمومی تاصیکو، در ابتدای جلسه عابدینی، مدیرعامل شرکت اکتشاف و حفاری صدر تأمین در خصوص وضعیت و دستاورد‌های اکتشاف و حفاری و همچنین روند اجرای پروژه‌های شرکت و سایر اقدامات انجام شده گزارشی ارائه داد و گفت: در شش ماه ابتدایی سال ۱۴۰۲ حجم عملیات حفاری به ۱۶ هزار متر رسیده که منجر به افزایش درآمد ۲۶۷ درصدی نسبت به ۶ ماه ابتدای سال قبل شده است.

عابدینی تشریح کرد: شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین در راستای هم‌افزایی درون‌گروهی به امضای قرارداد حفاری با سه شرکت توسعه معادن پارس تامین، توسعه معادن طلای کردستان و زغال‌‎سنگ پروده طبس اقدام نموده است.

مدیرعامل شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین افزود: کارگروه فنی بومی‌سازی دستگاه‌های حفاری عمیق با مشارکت هپکو تشکیل و توافقنامه‌ای به منظور تولید دستگاه حفاری عمیق امضاء و مقدمات عقد قرارداد فیمابین فراهم شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به رویکرد و نگاه استراتژیک هلدینگ صدرتامین در توسعه سرمایه‌گذاری در بخش معدن و مواد معدنی و به منظور تکمیل زنجیره اکتشاف مواد معدنی، از شناسایی تا پی‌جویی، اکتشاف نیمه‌تفضیلی و تفضیلی همچنین برآورد ذخیره، تصمیم گرفته شد بخش اکتشاف این شرکت تشکیل گردد و تمام نیازمندی‌های داده‌برداری اکتشافی اعم از زمینی و هوایی تامین، تا کل فرآیند اکتشاف پوشش داده شود، در این راستا مطالعات فنی و اقتصادی توسعه اکتشاف انجام و مصوبه تامین تجهیزات به منظور پوشش کل فرآیند اخذ گردید.

مدیرعامل شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین در شرح اقدامات توسعه‌ای انجام شده گفت: گواهینامه صلاحیت فنی دریافت شده است و سه محدوده اکتشافی جهت سرمایه‌گذاری در حوزه معدن توسط شرکت اکتشاف حفاری به ثبت رسیده است.

وی افزود: استقرار سامانه‌های ایزو، نت، مدیریت دانش، ارزیابی عملکرد در ۶ ماهه اول امسال صورت گرفته و مقدمات اخذ گواهی تایید صلاحیت پیمانکاران از وزارت کارانجام شده است. این شرکت به عنوان بازوی اجرایی هلدینگ صدرتامین در حوزه اکتشاف نسبت به بررسی و ارزیابی پتانسیل و ذخیره مواد معدنی ۱۰ محدوده اکتشافی اقدام نموده و گزارش تکمیلی را به هلدینگ ارسال کرده است.

جلسه ارزیابی عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین برگزار شد

منبع: سرمایه گذاری صدر تامین (تاصیکو)

عناوین برگزیده