تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۰۱
کد خبر: ۲۹۲۲۳۰
‌می‌متالز - هلدینگ لوازم خانگی و آماده عرضه اولیه ۴ درصدی سهام در فرابورس برای یکشنبه آینده درباره ۱۰ درصد وجوه حاصل از عرضه اولیه، دست به شفاف سازی زد.

به گزارش می‌متالز، گروه انتخاب الکترونیک آرمان که آماده عرضه اولیه ۴ درصدی سهام در فرابورس برای یکشنبه هفته آینده شده در خصوص ۱۰ درصد وجوه حاصل از عرضه اولیه، دست به شفاف سازی زد.

بر این اساس، "انتخاب" اعلام کرد: با عنایت به تصمیم اتخاذ شده توسط سهامدار عمده (گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب)، مقرر شد ۱۰ درصد از عواید حاصل از عرضه اولیه به منظور انجام فعالیت بازارگردانی در اختیار بازارگردان قرارگرفته و مابقی به سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری بازار سرمایه اختصاص یابد؛ بنابراین گزارش، مقرر شده ۴ درصد از سهام گروه انتخاب الکترونیک آرمان به عنوان هجدهمین شرکت جدید سال، ۳۰ بهمن عرضه اولیه و طی دو مرحله به روش ترکیبی در فرابورس وارد شود.

۴۰۰ میلیون سهم "انتخاب" در دو مرحله با قیمت ارزش گذاری ۲۳۷۲۳ ریالی در بازار اول معاملات فرابورس عرضه می‌شود که در مرحله اول ۲.۵ درصد با حداکثر سهمیه ۵ میلیون سهمی در دامنه قیمتی ۱۹۰۰۰ تا ۱۴۳۳۴ ریالی به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش ثبت سفارش و در مرحله دوم، ۱.۵ درصد دیگر همان روز با حداکثر سهمیه ۳۰۰ سهمی به سهامداران حقیقی و حقوقی به روش قیمت ثابت کشف شده تعلق می‌گیرد. مشاور عرضه هم کارگزاری حافظ و متعهد خرید تامین سرمایه لوتوس پارسیان است.

منبع: بورس پرس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده