تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۰:۴۸
کد خبر: ۲۴۵۰۴۴
درصدد جبران ریزش درآمد‌ها با عرضه شمش؛
‌می‌متالز - ایرالکو به نسبت هفته گذشته با رشد ۱۱۸ درصدی درآمدزایی همراه بوده و بیش از ۹۰ میلیارد تومان به درآمد‌های این شرکت افزوده شد.

به گزارش می‌متالز، شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در هفته منتهی به ۲۴ دی ماه توانست ریزش درآمدی هفته گذشته را کمی جبران کند تا نبض درآمدزایی در ایرالکو روند نزولی خود را ادامه ندهد.

با نگاهی به جدول درآمدی پایین می‌توان دریافت که ایرالکو به نسبت هفته گذشته با رشد ۱۱۸ درصدی درآمدزایی همراه بوده و بیش از ۹۰ میلیارد تومان به درآمد‌های این شرکت افزوده شد.

فاصله ۱۰۰ میلیاردتومانی درآمد ایرالکو با رکوردزنی

مجموع درآمد‌های این شرکت آلومینیومی به ۱۶۶ میلیارد و ۴۹۲ میلیون تومان رسید اما؛ کماکان با سقف ۲۶۹ میلیارتومان درآمد‌ها که در مردادماه به ثبت رسید، فاصله فراوانی وجود دارد.

شمش ۹۹،۷۵

در ابتدا باید اشاره داشت که شمش ۹۹،۷۵ این شرکت پر حجم‌ترین عرضه سبدکالایی این شرکت، در هفته منتهی به ۲۴ دی‌ماه با ۲ هزارتن از این کالا را به رینگ معاملات آورد و اتفاقا استقبال مشتریان از این کالا عالی بود و تمام این شمش به فروش رسید تا درآمدی ۱۴۹ میلیارد و ۹۱۶ میلیون تومانی عاید شرکت شود.

بیلت

از سوی دیگر، باید اشاره به حجم ۲۰۰ تنی بیلت نیز اشاره داشت که تقاضای ۳۵۰ تنی برای آن به ثبت رسید و شرکت تمام تقاضا‌ها را به فروش رساند تا درآمد ۱۶ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومانی برای شرکت به ثبت برسد.

منبع: بورس نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده